Zehra Güneş’e Fenerbahçe sorusu! Joker hakkında Volkan Demirel sürprizi

A Milli Kadın Voleybol Takımı ve VakıfBank’ın yıldızlarından Zehra Güneş, Cumhuriyetimizin 100. yılında milyoner yarışmasının özel konuğu oldu. Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Zehra Güneş, yarışamdan elde edeceği ödülü bağışlayacağını açıkladı.

Milli voleybolcu, 6 Şubat depreminde vefat eden, hayali Zehra Güneş olmak olan Ceren Topal’ın takımı Hatayspor’a ödülü bağışlayacağını dile getirdi. Zehra Güneş’e Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Hatayspor’un antrenör ekibi ve başkanı eşlik etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan Zehra Güneş, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir kızı olarak onun gösterdiği ilkelerin ışığında küçük kızlarımıza, arkadaşlarıma, yaşıtlarıma ve Türk kadınlarına örnek olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Minnetim sonsuz Atama ve silah arkadaşlarına” dedi.

Zehra Güneş, Kim Milyoner Olmak İster’de telefon jokeri olarak 3 ünlüyü belirledi. Volkan Demirel, Naz Aydemir Akyol ve Kalben’in yer aldığı joker hakkını Volkan Demirel’den yana kullandı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndaki hedefiyle ilgili soruya Zehra Güneş, “Şu anki en büyük hedefimiz Olimpiyatlarda İstiklal Marşı’mızı okumak ve altın ile ülkemize geri dönebilmek” cevabını verdi.

Zehra Güneş, 300 bin TL’lik ödülün sahibi olduktan sonra yarışmadan çekildi. 500 bin TL’lik soruyu açtıran Zehra Güneş, riske girmedi ve 300 bin TL’nin sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x